Kupiłem wariant z zawieszkami przy ostatniej okazji. Żona jest zachwycona z tym, że zmieniła zawieszki na takie z lepszym zapięciem. Kolor, forma super!
Proszę Admina o wyjaśnienie.
Są 2 oddzielne oferty z kolczykami i zawieszkami – to juz wprowadza w błąd, ale każda z tych ofert ma taki sam opis przedstawiający dwa zestawy:
- 90112ROUND
- 90110V2
Na każdym z tych 2 ogłoszeń można zamówić inne 2 zestawy, łącznie 4 zestawy z obu ogłoszeń poniżej:
- 90110V2
- 90101V2
- 90112V2
- 90112round
Próżno się doszukiwać jak wyglądają te modele, bo przykładowo na zdjęciach zawieszka 90112v2 i 90112round wyglądają dokładnie tak samo.
Można prosić o sprostowanie tych informacji i właściwe zdjęcia?
Trzeba poświęcić chwilę na zrozumienie o co Ci dokładnie chodzi…
Owszem, opis jest identyczny w przypadku obu ofert, co oczywiście jest błędem, ale przynajmniej nie jest to ‘aaa’ ;-)
Jednakże zdjęcia rozwiewają wątpliwości – są dobrze opisane, i jak zwrócisz uwagę na kolory kolczyków czy zawieszeń to przekonasz się że są inne-stąd różne oznaczenie zestawów.
Pytanie za 100 punktów do admina :)
Czy to jest stal antyalergiczna (chirurgiczna) ?