31 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Koszula non iron Michaelis

Koszula non iron Michaelis

Do stosowania na co dzień lub do garnituru: z koszulą od Michaelis zawsze będzie Ci po drodze!

Specyfikacja

Producent: Michaelis
Typ: koszule typu non iron
Gwarancja: 3 miesiące

• Nie wracaj już do prasowania
  • Krawiecka jakość
  • Poczuj wygodę

Wykonanie

• Materiał: 100% bawełna
  • Krój: dopasowany (sprawdź tabelę rozmiarów, aby określić swój rozmiar)
  • Mankiety: regulowane

Typ kołnierzyka

• Cutaway: White, Light Blue, Navy Pattern, White/Blue Contrast, Navy Solid, Pink, Lilic
  • Kent: Navy
31 Październik 2018 o 07:18
tohm Użytkownik

Gdyby ktoś posiadał zbędny kod na darmową wysyłkę poproszę na ibood@avatech.hekko.pl

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 08:02
Hadronek Użytkownik

Pytanie do Admina, dlaczego nie mogę dodać do koszyka więcej niż cztery wzory/kolory/rozmiary przy próbie dołożenia piątego pojawia się komunikat “Wybrana ilość produktu przekracza dostępną oferowaną ilość” natomiast po skasowaniu jednej pozycji mogę dołożyć wzór który wcześniej był niedostępny lecz oczywiście nie mogę dołożyć już tego który przed chwilą wykasowałem z koszyka ? Przy tym ograniczeniu za wysyłkę 9 różnych koszul musiałbym zapłacić trzy razy ?

Odpowiedz

31 Październik 2018 o 17:56
matryc Użytkownik
1 Listopad 2018 o 08:36
Hadronek Użytkownik

Tak ale tu piszą o ograniczeniu ilości każdego produktu w koszyku do 4 szt. – czyli nie mogę dodać więcej niż cztery takie same koszule a ja chciałem kupić 9 różnych koszul, skoro jest więcej wzorów/rozmiarów do wyboru to ograniczanie możliwości dodania do koszyka tylko czterech modeli wydaje mi się nie logiczne.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.