18 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Buty skórzane Travelin’ NorthCape

Buty skórzane Travelin’ NorthCape

Doskonałe buty na zimę i jesień – dzięki wnętrzu wykonanemu z naturalnej wełny nie musisz obawiać się niskich temperatur!

Specyfikacja

Producent: Travelin’
Typ: buty skórzane NorthCape
Gwarancja: 1 rok

• Wyściełane w 100% wełną
  • Wyjmowana wkładka Alu-Tech
  • Wysokiej jakości skóra

Wnętrze z wełny
Podeszwa z gumy
Regulowana szerokość

Konserwacja

• Jeżeli buty są mokre, wyjmij wkładkę i pozwól im wyschnąć w normalnej temperaturze. Chroń je przed działaniem słońca oraz źródeł ciepła
  • Czyść je delikatną szmatką z dodatkiem wody. Nie używać detergentów i nie pierz ich w pralce
  • Możesz je nawoskować lub zaimpregnować
  • Pamiętaj o dokładnym rozsznurowaniu butów przed i po założeniu
  • Możesz użyć starych gazet lub papieru, aby pozbyć się wilgoci ze środka buta

18 Październik 2018 o 09:51
tool_1978 Użytkownik

a kupowałeś kiedyś coś od nich? wygląda dla mnie jak strona krzak, żadnego kontaktu, telefonu, informacji o firmie. Odnośnie butów na stronie producenta 249EUR. https://www.travelinoutdoor.com/catalog/product/view/id/3426/s/north-cape-mens-outdoor-boots-cognac/category/4/

Odpowiedz

18 Październik 2018 o 12:06
jeakar Użytkownik

Fakt, szybko wysłałem tego mail’a :) … również informacji żadnych nie znalazłem … wysłałem zapytanie.

Odpowiedz

18 Październik 2018 o 13:51
Gineck Użytkownik

ciekawe, buty wyglądają fajnie na zimę, 400 plnów za skórzane “kalosze” to też dobra cena, pojawiają się tu regularnie, ciekawe czy ktoś kupił?

Odpowiedz

18 Październik 2018 o 14:23
darkkain Użytkownik

Kupiłem żonie rok temu. Zadowolona. Dobra jakość wykonania.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 21:45
Nightmanik Użytkownik

Witam, czy mógłbym prosić o kod na darmową przesyłkę?:)

Dziekuję z góry

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.