11 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Buty męskie Ortiz & Reed

Buty męskie Ortiz & Reed

Ortiz & Reed to synonim elegancji, stylu i najwyższej jakości. Buty są wykonywane ręcznie w hiszpańskiej Andaluzji. Wydaje Ci się, że buty z prawdziwej skóry są drogie? Cóż... nie na iBOOD!

Specyfikacja

Producent: Ortiz & Reed
Typ: buty męskie

Sprawdź dostępne wersje w rozwijanym menu

• Piękne detale
  • Ręcznie wykonane w Hiszpanii
  • 100% skóra

Materiał z wierzchu: 100% skóra bydlęca
Materiał w środku: skóra
Podeszwa: skóra

Buty są nieco większe niż normalnie, dlatego sugerujemy zamawianie jednego rozmiaru niżej niż normalnie.

11 Luty 2018 o 00:35
konradbryw Użytkownik

Czy ktoś kupował je w poprzednich ofertach? Zwłaszcza monki? Jak z jakością i wygodą? Faktycznie brać mniejsze (noszę 42,5- 43 przy braku połówek kupuję 43)?

11 Luty 2018 o 09:44
Miczq Użytkownik

Realnie są większe, niż podaje producent, bo noski są długie, np rozmiar 45 ma 30cm (producent podaje 29cm)

11 Luty 2018 o 09:56
luqss Użytkownik

Nie bierz mniejszych. Ja wziąłem zgodnie z tą tabelą i musiałem rozciągnąć u szewca bo były za małe. Później kupiłem inny kolor w moim rozmiarze i były idealne.

11 Luty 2018 o 10:16
saailor Użytkownik

Kupiłem ostatnio 2 pary valerio. Zazwyczaj noszę 43, ale z tabeli wynikało, że odpowiednie będzie 44 i są OK. Poza tym, buty na dosyć wąską stopę.  Jakosciowo takie jak buty w tym przedziale cenowym … bez szału.

11 Luty 2018 o 10:39
konradbryw Użytkownik

Cena wyjściowa to chyba 270 ojro, więc podobnie jak też hiszpańskie Crownhill. Nie są porównywalnej jakości?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.