11 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Buty męskie Ortiz & Reed

Buty męskie Ortiz & Reed

Ortiz & Reed to synonim elegancji, stylu i najwyższej jakości. Buty są wykonywane ręcznie w hiszpańskiej Andaluzji. Wydaje Ci się, że buty z prawdziwej skóry są drogie? Cóż... nie na iBOOD!

Specyfikacja

Producent: Ortiz & Reed
Typ: buty męskie

Sprawdź dostępne wersje w rozwijanym menu

• Piękne detale
  • Ręcznie wykonane w Hiszpanii
  • 100% skóra

Materiał z wierzchu: 100% skóra bydlęca
Materiał w środku: skóra
Podeszwa: skóra

Buty są nieco większe niż normalnie, dlatego sugerujemy zamawianie jednego rozmiaru niżej niż normalnie.

11 Luty 2018 o 00:35
konradbryw Użytkownik

Czy ktoś kupował je w poprzednich ofertach? Zwłaszcza monki? Jak z jakością i wygodą? Faktycznie brać mniejsze (noszę 42,5- 43 przy braku połówek kupuję 43)?

Odpowiedz

11 Luty 2018 o 09:44
Miczq Użytkownik

Realnie są większe, niż podaje producent, bo noski są długie, np rozmiar 45 ma 30cm (producent podaje 29cm)

Odpowiedz

11 Luty 2018 o 09:56
luqss Użytkownik

Nie bierz mniejszych. Ja wziąłem zgodnie z tą tabelą i musiałem rozciągnąć u szewca bo były za małe. Później kupiłem inny kolor w moim rozmiarze i były idealne.

Odpowiedz

11 Luty 2018 o 10:16
saailor Użytkownik

Kupiłem ostatnio 2 pary valerio. Zazwyczaj noszę 43, ale z tabeli wynikało, że odpowiednie będzie 44 i są OK. Poza tym, buty na dosyć wąską stopę.  Jakosciowo takie jak buty w tym przedziale cenowym … bez szału.

Odpowiedz

11 Luty 2018 o 10:39
konradbryw Użytkownik

Cena wyjściowa to chyba 270 ojro, więc podobnie jak też hiszpańskie Crownhill. Nie są porównywalnej jakości?

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.