17 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

Koszula kolarska Shimano LottoNL-Jumbo

Także dostępne w Bibshort

Koszula kolarska Shimano LottoNL-Jumbo Spodenki kolarskie Team LottoNL

Sezon kolarski już się rozpoczął? Wystarczy zapytać Dylana Groenewegena, który wygrał już pięć wyścigów od początku 2018 roku, a na iBOOD możesz kupić tę profesjonalną koszulkę rowerową, abyś był gotowy na sezon kolarski.

17 Maj 2018 o 00:17
Padre_peper Użytkownik

Zapłacić za przywilej reklamowania Lotto? Ja rozumiem czemu w komunie na tylnej szybie dużego Fiata ludzie przyklejali naklejkę Pioneer ale teraz, w 2018 roku?

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 06:18
Tomasz2100 Użytkownik

Ja rzeczywiście kiedyś z duma  nosiłem na koszulkach wielkie napisy typu levis , adidas itp… A były to lata dużego fiata. Dziś jak kupuje jakaś rzecz to tylko bez widocznego loga producenta. Popatrz jak czasy i myślenie się zmieniają…. :)

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 07:27
Jarus_ Użytkownik

Przecież to jest koszulka teamowa, to tak jak by mieć koszulkę Real Madryt i narzekać że jest na niej logo sponsora drużyny :-) Dla fana kolarstwa,, a szczególnie tego teamu to super oferta. Ciuchy shimano są dość drogie więc nawet dla amatora w tych pieniądzach ciężko będzie o podobna jakość.

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 07:49
ggrzes1 Użytkownik

Dokładnie tak, za 2stowy miec kompletny firmowy stroj na rower to na prawde bardzo dobra cena, sam sie zastanawiam ;)

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 08:22
Szemek Użytkownik

Ktoś wie co z rozmiarówką Shimano? Czy jest zaniżona, tak jak w przypadku butów?

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 11:31
MarcinNowosielski Użytkownik

Tak, rozmiarówka jest zaniżona. Normalnie noszę koszulki M, tą kupiłem L i jest “na styk”. Moim zdaniem warto brać. W takiej cenie nie znajdziesz niczego lepszego!

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 14:55
KOmiX Użytkownik

Rozumiem, że przeskok o jeden rozmiar wystarczy? W przypadku butów, gdzie normalnie noszę 43 (a nawet 42) pasujące buty Shimano to… 45.

Odpowiedz

17 Maj 2018 o 21:24
arielg Użytkownik

buty to co innego

trzeba brac poprawke ze to odziez teamowa czyli na zawodnikow PRO, ja bym poszedl o 2 rozmiary wyzej jesli jest sie normalnej budowy sam chialbym XL ale niestety brak spodenek

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.