6 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Happy Socks

Happy Socks

Happy Socks oferuje piękne skarpety z najsłodszymi, najładniejszymi, najzabawniejszymi i najbardziej zachwycającymi motywami. Właśnie dlatego te skarpety idealnie nadają się na prezent!

6 Grudzień 2018 o 19:36
alberthus Użytkownik

“Przewidywany czas wysyłki tego produktu to 20.12.2018.”

Odpowiedz

8 Grudzień 2018 o 16:13
L4U Użytkownik

Po ile były w 6-cio paku? Pamiętacie?

Odpowiedz

8 Grudzień 2018 o 21:21
marcio123 Użytkownik

110 za 6 par.

Odpowiedz

8 Grudzień 2018 o 16:25
Tomasz2100 Użytkownik

Przecież to wyglada obrzydliwie, dla dzieci a może i kobiet to Ok ale dla faceta ? Trzeba być zgejonym aby to nosić albo mieć ukryte predyspozycje do takich dewiacji. Coraz częściej widuje na ulicy facetów w warkoczykach, klitkach z kolczykami itp. a do tego te skarpety…. Fuj… Ciekawe czy „faceci” w warkoczykach i takich skarpetkach noszą na pupci stringi ? Boze co się dzieje z tym światem a potem taki w stringach warkoczykach i skarpetkach w groszki  zamiast podjąć prace jak facet mówi ze ma depresje albo ze żona go zostawiła i sobie nie radzi…

Odpowiedz

9 Grudzień 2018 o 00:26
Padre_peper Użytkownik

Choć akurat nie jestem fanem warkoczyków czy takich skarpetek to upewniam cię że największe fiuty ubierają się całkiem przeciętnie, zapewne jak ja czy ty…

Odpowiedz

9 Grudzień 2018 o 20:43
marcus1212 Użytkownik

Prawdopodobnie masz rację, ale to nie skreśla pytania, jaki facet coś takiego założy? No sorry…

Odpowiedz

9 Grudzień 2018 o 22:29
Padre_peper Użytkownik

Jak bym dostał w prezencie to bym nosił jak każde inne bo mam w duszy co by myślał o mnie ktoś taki jak ty czy czym bardziej Tkmasz2100, jeśli dla kogoś problemem jest deseń skarpetek to na generalnie problemy na poziomie przedszkola

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.