6 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Happy Socks

Happy Socks

Happy Socks oferuje piękne skarpety z najsłodszymi, najładniejszymi, najzabawniejszymi i najbardziej zachwycającymi motywami. Właśnie dlatego te skarpety idealnie nadają się na prezent!

6 Grudzień 2018 o 19:36
alberthus Użytkownik

“Przewidywany czas wysyłki tego produktu to 20.12.2018.”

8 Grudzień 2018 o 16:13
L4U Użytkownik

Po ile były w 6-cio paku? Pamiętacie?

8 Grudzień 2018 o 21:21
marcio123 Użytkownik

110 za 6 par.

8 Grudzień 2018 o 16:25
Tomasz2100 Użytkownik

Przecież to wyglada obrzydliwie, dla dzieci a może i kobiet to Ok ale dla faceta ? Trzeba być zgejonym aby to nosić albo mieć ukryte predyspozycje do takich dewiacji. Coraz częściej widuje na ulicy facetów w warkoczykach, klitkach z kolczykami itp. a do tego te skarpety…. Fuj… Ciekawe czy „faceci” w warkoczykach i takich skarpetkach noszą na pupci stringi ? Boze co się dzieje z tym światem a potem taki w stringach warkoczykach i skarpetkach w groszki  zamiast podjąć prace jak facet mówi ze ma depresje albo ze żona go zostawiła i sobie nie radzi…

9 Grudzień 2018 o 00:26
Padre_peper Użytkownik

Choć akurat nie jestem fanem warkoczyków czy takich skarpetek to upewniam cię że największe fiuty ubierają się całkiem przeciętnie, zapewne jak ja czy ty…

9 Grudzień 2018 o 20:43
marcus1212 Użytkownik

Prawdopodobnie masz rację, ale to nie skreśla pytania, jaki facet coś takiego założy? No sorry…

9 Grudzień 2018 o 22:29
Padre_peper Użytkownik

Jak bym dostał w prezencie to bym nosił jak każde inne bo mam w duszy co by myślał o mnie ktoś taki jak ty czy czym bardziej Tkmasz2100, jeśli dla kogoś problemem jest deseń skarpetek to na generalnie problemy na poziomie przedszkola

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.