18 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Buty Travelin'

Buty Travelin'

Historia firmy Travelin rozpoczęła się od spaceru dwóch starych kolegów z branży obuwniczej. Pewnego dnia zaczęli rozmawiać o butach podczas przechadzki po parku narodowym niedaleko Utrechtu. Doszli wtedy do wniosku, że trzy najważniejsze dla obuwia czynniki: funkcjonalność, wygląd i jakość, muszą zawsze być na tym samym, wysokim poziomie. Dlatego w 2011 roku zaczęli opracowywać buty spełniające ich własne wymagania. 

18 Październik 2018 o 12:50
pablo1984r Użytkownik

Pytanie do Admina:

Proszę o podanie rozmiarówki i wagę butów . Czy można wymienić w razie nie trafionego rozmiaru ?

Odpowiedz

18 Październik 2018 o 13:55
Gineck Użytkownik

na iboodzie o ile mi wiadomo nie ma opcji wymiany, kupujesz 3 pary +/- jeden numer i zwracasz niepasujące :)

Odpowiedz

18 Październik 2018 o 16:44
pablo1984r Użytkownik

chyba masz racje …. na necie nie ma rozmiarówki albo ja słabo szukam chodzi mi konkretnie o model

Travelin’ Statland | męskie

Odpowiedz

19 Październik 2018 o 14:48
pablo1984r Użytkownik

Adminie czy odpowiesz mi na pytanie dotyczące Rozmiarówki i wagi butów Travelin’ Statland | męskie

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 05:34
L4U Użytkownik

Ale czego oczekujesz jeśli chodzi o wagę, że ci je poważą? Generalnie nie podaje się takiego parametru butów.

Odpowiedz

20 Październik 2018 o 17:22
pablo1984r Użytkownik

Oczekuje  ‘cokolwiek ‘odpowiedzi jak widzisz 2 dni cisza ani rozmiar ani waga nic cisza załatwi sprawę :)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.