27 Lipiec 2018 o 00:00
iBOOD

Zegarki William L. 1985

Zegarki William L. 1985
Nadgarstek w stylu retro

Oddaj się urokowi lat '50 i wybierz styl vintage proponowany przez firmę William L. 1985. Nasza promocja Flash wprowadza Cię w cztery retro-kolekcje tej marki: Chrono, Small Chrono, Calendar i Diver.

27 Lipiec 2018 o 07:48
Aqq Użytkownik

Czekam na komentarze, że to tania chińszczyzna i lepsze można kupić za 20$ na aliexpress :)

27 Lipiec 2018 o 08:47
skarp Użytkownik

To tania chińszczyzna i lepsze można kupić za 20$ na aliexpress. Ale gdybyś kupił za 300$ na aliexpress to całkiem inna sprawa.

27 Lipiec 2018 o 08:50
M_I_K_E Użytkownik

Tak, to jest chińszczyzna – bo informują o tym na swojej stronie: https://uk.williaml1985.com/content/7-story , ale tania to ona nie jest.

27 Lipiec 2018 o 11:51
koku86 Użytkownik

Z tego co udało mi się sprawdzić to mechanizm Miyota albo Seiko (kwarc i automat), ale oczywiście produkowane w PRC (chyba samo składanie, ale należy założyć, że produkcja). Natomiast pytanie jakie dokładnie mechanizmy tych dwóch producentów zostały włożone do środka. Druga sprawa, że od zegarka za 350zł nie można oczekiwać zbyt wiele, ale z drugiej strony można za 500 zł kupić super Seiko na lata.

Moim zdaniem jest to zawsze perspektywa nabywcy, czy design z nie najlepszym środkiem (chociaż nie wiem jakich używa ta marka, bo można mieć Miyotę w zegarku za 40zł) w niskiej cenie czy trochę droższy, lepszy i równie ciekawy z punktu widzenia wyglądu.

27 Lipiec 2018 o 12:32
koku86 Użytkownik

W celu uzupełnienia może komuś się przyda a ja chętnie poczytałbym opinię nt. mechanizmów, które marka tam umieściła:

- Miyota 6S21
- Seiko VX9J
- Seiko VD51

28 Lipiec 2018 o 07:50
woytec60 Użytkownik

No to poczytaj, w czym problem?

Internet pełen jest opisów tych mechanizmów.

28 Lipiec 2018 o 21:28
koku86 Użytkownik

Czy gdziekolwiek napisałem, że mam problem ze znalezieniem informacji nt. mechanizmów? Czy zamieściłem informację, że oczekuję opinii, stwierdziłem jedynie, że chętnie poczytałbym o nich, co uczyniłem, a każda dodatkowa merytoryczna opinia na tym forum byłaby mile widziana (bo przecież opinii: “że wszystko znajdziesz w sieci ” nie można traktować w tej kategorii, ale dziękuję).

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.