22 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Zegarki Heritor

Zegarki Heritor
Wspaniałe czasy!

Piękne zegarki automatyczne, które z dumą będziesz nosił na ręce. Do wyboru mamy wiele modeli, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

22 Wrzesień 2017 o 00:06
L4U Użytkownik

Rodzinna firma rodziny Chińskiej :) Nigdy nie kosztowały 5 tys, ale jak komuś się podobają to te 600 zł można dać. Alternatywą byłaby Invicta, podobna stylistyka, a moim zdaniem lepsza jakość. Raczej kierować się wyglądem, żadnej okazji niema się co doszukiwać.

22 Wrzesień 2017 o 00:10
kilazz Użytkownik

Podejrzewam że nie różnią się od całej chińszczyzny z ali za pół tej ceny. 600zł za chińczyka to jednak lipa

22 Wrzesień 2017 o 00:31
mrozik1990 Użytkownik

Pozbywają się tego i na grouponie (te najdroższe za 145$). Faktycznie jakiś chłam

https://www.groupon.com/latest-deals/gg-heritor-automatic-ryder-watch

22 Wrzesień 2017 o 00:59
valgodesko Użytkownik

Za dwie czy trzy stówy wziąłbym jakiś z czystej ciekawości. Największy mankament tych zegarków to “chiński mechanizm”. Ale generalnie to nawet ładne są.

22 Wrzesień 2017 o 07:11
e-manuel Użytkownik

Jak to się ma do Breil 1551, który tu nabyłem ostatnio, przepiękny i mam nadzieje solidny, włoski zdaje się. Breil bije takie wynalazki jak corteze, Aviator F, czy Edward East, tutaj nabyte, jakością, bezdyskusyjnie. Breil to kwarz, tu automat, warto mi brać coś z tej kolekcji? Corteze i Aviator F już nie mam. Tylko Breila dr facto,,bo Edward East oddałem Ojcu. Pytanie do znawców, brać?

22 Wrzesień 2017 o 07:28
pawel nukleo Użytkownik

Nie.

22 Wrzesień 2017 o 07:58
dreq Użytkownik

co zegarków Edward East to zakupiłem ostatnio obie wersje i jestem zadowolony… zegarki na łapie prezentują się doskonale, a cena za nie moim zdaniem śmieszna była… przegrzebałem internet i w przeliczeniu na PLN nie znalazłem niżej 1200 zeta (większość cen opiewała ok. 2 tyś.)… tu były po 214

z dzisiejszych też pewnie coś wybiorę i chyba będę musiał rotomat kupić w końcu, bo znudziło mi się już kręcić moimi automatami ręcznie.. :P

22 Wrzesień 2017 o 11:06
L4U Użytkownik

Dreq takie firmy właśnie na tym bazują, katalogowo zegarek kosztuje 2 tysiące, a może i 6 jak tutaj. A potem ci wciskają go po normalnej wartości. Sprzedaż jest kilkukrotnie wyższa bo każdy myśli że okazja. Takie zegarki kupuje się tylko po wyglądzie. Warte są najwyżej tyle ile się za nie płaci. Takir zegarki proponuje kupować jak najprostsze,  im prostszy tym bezpieczniej wydane pieniądze. Osobiście nigdy bym takiego zegarka nie kupił choćby  napisali że przecena ze 100tys .Zdecydowanie takie Breil, a przecież nie tak bardzo przeceniony.

22 Wrzesień 2017 o 11:17
dreq Użytkownik

spoko.. spoko.. ja to wszystko wiem, zawsze żonę uczulam, że najprostszy chwyt marketingowy to napisać dowolną cenę, skreślić ją i wpisać obok 500-1000% niższą.

Jakby te Edwardy kosztowały tu więcej niż 300 to na bank ich bym nie wziął… a tak z ciekawości bardziej… i nie żałuję

23 Wrzesień 2017 o 00:35
L4U Użytkownik

Nie twierdze że to zły zakup. Za taką cenę jak najbardziej, pewnie nic lepszego się nie kupi, i z tego co pamiętam nawet ładne były.

22 Wrzesień 2017 o 07:28
koala106 Użytkownik

Cena wyjściowa z kosmosu – a zegarek chińszczyzna dostępna na Aliexpress do 20 usd – szkoda czasu na szrot.

22 Wrzesień 2017 o 11:04
dreq Użytkownik

zdumiewające… 11 godzin oferty i tylko osiem wpisów na forum… to mniej niż 1 na każdy zegarek.. ;)

wcześniej przy pojedynczych sztukach  o tej porze już pod setkę podchodziło..

23 Wrzesień 2017 o 00:50
kosimazaki123 Użytkownik

Ludzie w takiej cenie lepiej kupić seiko 5 lub orienta jakiegoś, Te zegarki to jakieś wynalazki.

Spójrzcie co oferuje właściciel brandu http://resultco.com/brands

24 Wrzesień 2017 o 09:07
Han-Solo Użytkownik

To nie są zegarki tylko imitacje zegarków.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.